post

Konkurs „Liderzy Innowacyjności – Innovation Awards” jest częścią szerokiego projektu, którego organizatorami są Emirates & Europe Business Development Cluster oraz Gazeta Prawna, wspierani przez Partnerów projektu, którzy są jednocześnie fundatorami nagród.

Konkurs jest przeprowadzany raz do roku w ramach działalności Smart City i odpowiada na zmiany, jakie dokonują się w polskich miastach. Nagrodą „Liderzy Innowacyjności” uhonorowane zostaną osoby i podmioty wyróżniające się w zakresie transferu technologii, wzmacniające innowacyjność gospodarki krajowej w siedmiu kategoriach:
– Innowacyjne Miasto,
– Innowacyjna Gmina,
– Innowacyjny Urząd Marszałkowski,
– Innowacyjny Przedsiębiorca,
– Innowacyjna Kobieta,
– Innowacyjny Start-up,
– Innowacyjna Instytucja.

Gala półfinałowa Konkursu odbyła się w dniu 27 czerwca 2017 r. w Hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem. Wyłoniła ona Laureatów, którzy przechodzą do finału Konkursu. Rozstrzygnięcie odbędzie się w dniu 24 października 2017 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie w ramach drugiej edycji Emirates & Europe Economic Forum – Innowacja Szansą na Rozwój Gospodarczy.

Partnerem Strategicznym Konkursu “Liderzy Innowacyjności – Innovation Award” zostało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

https://www.facebook.com/SMARTPL.eu/videos/829930693821918/

 

Organizator konkursu: Emirates & Europe Business Development Cluster oraz Gazeta Prawna.